312 283 862

Vrtáky

Tvrdokovové vrtáky

V kategorii vrtáky naleznete širokou nabídku výrobků i řešení.  Vyráběny jsou výhradně z oceli, jejíž vlastnosti se volí s ohledem na vrtaný materiál. Objednejte si tvrdokovové vrtáky od specialisty na prodej těchto nástrojů. Vyberte si z naší nabídky, kde naleznete odolné vrtáky do železa, litiny, hliníku a jiných kovů, v mnoha variantách i velikostech. Pro vysoce výkonné vrtání oceli je potřeba použít speciální vrtáky k tomu určené, které můžete zakoupit u nás za velice příznivé ceny. Vrtáky nabízíme ve dvou řadách Economy line a Power line, s vnitřním chlazením i bez. Záleží jen na vás, jaký vrták potřebujete. Naše profesionální nástroje dosahují vysoké životnosti a tím i produktivity práce.

Nakupte vrtáky rychle, pohodlně a výhodně

Našim cílem je poskytovat ucelený sortiment nástrojů, pro jednotlivé skupiny obráběných materiálů. Veškeré produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jim zaručují dlouhou životnost. Vybírat můžete z celé řady prvotřídních vrtáků do různých materiálů, v provedení s vnitřním chlazením i bez a různých délkových řadách (až 20xD). Dále nabízíme klasické HSS a HSSCo vrtáky ve všech délkových řadách, včetně kuželových a středících navrtáváků.

Tvrdokovové vrtáky z naší nabídky jsou efektivním a zároveň ekonomickým řešením pro vaši výrobu. Skladem držíme nepřeberné množství vrtáků připravených k expedici, snadno a rychle zvládáme zakázky všech velikostí. To vše za příznivé ceny a s garantovanou kvalitou. V případě potřeby vám také poskytneme veškeré technologické poradenství. Stačí nás kontaktovat.

Poptávkový formulář

    • Nabízíme vše pro obrábění kovů a strojírenskou výrobu.
    • Domácí i zahraniční výrobci
    • Vynikající parametry, od maximálního úběru materiálu, přesné rozměry obrobku, kvalitní povrch
    • Dlouhá životnost
    • Expedice do 24 hodin