312 283 862

Kleštinové upínače a kleštiny

Dokonalé upnutí nástrojů u CNC soustruhů je důležité pro optimální využívání všech řezných podmínek daného obráběcího stroje. Má velký vliv také na konečnou přesnost i kvalitu obráběného povrchu, opotřebení nástroje a celkovou délku výrobního času. Pro efektivní výrobu je také velice důležitá rychlost provedení výměny nástroje a životnost upínacího prostředku.

Kleštinové upínače pro CNC soustruhy jsou strojní upínací prvky, které se používají pro přesné upnutí nástrojů. Upnutí nástroje kleštinou je extrémně pevné a přesné. V připravené nabídce naleznete široký sortiment vysoce kvalitních kleštinových upínačů pro CNC obráběcí stroje.

Pro číslicově řízené soustruhy (CNC) nabízíme upínače pro strojní výměnu, ruční výměnu, nechybí ani kleštinové upínače pro tepelné upínání. Tato moderní upínací technika splňuje všechny požadavky, jež jsou na ně kladeny: přesnost, tuhost upnutí i snadnou výměnu nástrojů. Upínače jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a zaručující mnohonásobné a přesné upnutí, což je základním předpokladem pro vyšší životnost samotného nástroje.

Poptávkový formulář

    • Nabízíme vše pro obrábění kovů a strojírenskou výrobu.
    • Domácí i zahraniční výrobci
    • Vynikající parametry, od maximálního úběru materiálu, přesné rozměry obrobku, kvalitní povrch
    • Dlouhá životnost
    • Expedice do 24 hodin