312 283 862

Upínání

Kleštinové upínače a kleštiny

Kleštiny jsou strojní upínací prvky, které se používají pro přesné upnutí nástrojů. Upnutí nástroje kleštinou je vysoce přesné, proto je používáno zejména pro rychloběžné nástroje. Princip  kleštinových upínačů spočívá v zatlačování kleštiny do kuželové dutiny upínače pomocí převlečné matice. Kleštinový upínač patří v současné době mezi nejlepší alternativy k upínání vrtáků a fréz s válcovou stopkou do ocelových kleštin.

Dokonalé upnutí nástroje kleštinou zajistí optimálního využívání všech jeho řezných vlastností, proto je správný upínač velmi důležitý a zásadně ovlivňuje životnost nástroje a jeho spolehlivost. Nedostatečné upnutí má vliv nejen na samotnou životnost nástroje, ale i podstatný vliv na konečnou přesnost obrobeného dílce. Je také důležité pro samotnou bezpečnost, kdy může zabránit zranění jeho obsluhy.

Spolehlivé upínání

V naší nabídce naleznete vše potřebné pro spolehlivé upínání a navíc za výhodné ceny. Specializujeme se na precizní kleštiny na upínání, pro co nejvyšší přesnost nabízíme i tepelné upínače. Přinášíme vysoce kvalitní a spolehlivé produkty, díky kterým upnete nástroj během několika málo vteřin. Kleštinové upínače a kleštiny jsou precizně zpracované a proto umožňují dokonalé uchycení nástroje. Kleštinové upínače a kleštiny se vyrábí v různých variantách, proto je pro větší přehlednost nabízený sortiment rozdělen do několika kategorií, snadno si tak vyberete produkty, které potřebujete a které vám budou maximálně vyhovovat.

Objednejte si u nás kleštinové upínače, které vám dodáme rychle a spolehlivě. Vyberte si z naší nabídky profesionální nástroje a profitujte jako náš zákazník. Prvotřídní servis, technické poradenství a rozsáhlá nabídka upínacích systémů i dalších nástrojů skladem a za nízké ceny, s rychlým dodáním, jsou základem nabídky a služeb, které můžete očekávat. Příslušenství od nás, to je ta pravá volba.

Poptávkový formulář

    • Nabízíme vše pro obrábění kovů a strojírenskou výrobu.
    • Domácí i zahraniční výrobci
    • Vynikající parametry, od maximálního úběru materiálu, přesné rozměry obrobku, kvalitní povrch
    • Dlouhá životnost
    • Expedice do 24 hodin