312 283 862

O nás

Historie

Již 20 let se specializujeme na dodávky nástrojů a měřidel pro obrábění kovů. Tyto produkty jsou určeny především pro profesionální použití v průmyslové výrobě. Neustálým rozšiřováním a zkvalitňováním nabízeného sortimentu a služeb jsme se stali významným dodavatelem v tomto náročném konkurenčním prostředí. Svým zákazníkům nabízíme frézy a široký sortiment nástrojů pro upínání, soustružení, dále také vrtáky a závitníky, v nabízeném sortimentu nezapomínáme ani na kalibrovaná měřidla i kalibry. Dodávané produkty splňují nejnáročnější požadavky moderní výroby, při jejich výběru je kladen důraz především na vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Našimi dodavateli jsou pečlivě zvolení domácí i zahraniční výrobci, splňující naše vysoké nároky a požadavky.

Spokojenost zákazníka u nás stojí v popředí zájmu, neboť mu chceme být spolehlivým partnerem, který se zajímá o jeho potřeby a problémy a hledá jejich efektivní řešení. Při své činnosti stavíme na našich bohatých a dlouholetých zkušenostech z praxe. Naší snahou je být vždy krok před konkurencí a nabídnout zákazníkovi dlouhodobou spolupráci, která mu plně vyhovuje. To se nám daří také díky individuálnímu přístupu a neustálému zkvalitňování nabízeného sortimentu nástrojů pro obrábění kovů a také pravidelným zaváděním novinek do naší nabídky. Svým zákazníkům nabízíme také odborné konzultace a poradenství při výběru optimálních nástrojů, s ohledem na konkrétní potřeby a požadavky.

Jsme připraveni i vám nabídnout a rychle dodat prvotřídní nástroje pro obrábění kovů. Naší snahou je především uspokojit veškeré vaše potřeby, se zaměřením na plný komfort a servis. Díky širokému sortimentu nástrojů, jež držíme skladem, můžeme garantovat nejen rychlou dobu dodání, ale nabídnout také zajímavou cenu. Pro stálé partnery navíc máme připraveny zajímavé slevy a speciální nabídky. Přidejte se i vy mezi řady spokojených uživatelů našich produktů, které poskytují maximální výkon a provozní spolehlivost za každých podmínek.

Poptávkový formulář

    • Nabízíme vše pro obrábění kovů a strojírenskou výrobu.
    • Domácí i zahraniční výrobci
    • Vynikající parametry, od maximálního úběru materiálu, přesné rozměry obrobku, kvalitní povrch
    • Dlouhá životnost
    • Expedice do 24 hodin