312 283 862

Soustružení

Nástroje na soustružení

Nabízíme široký výběr nástrojů na soustružení, se kterými se pro vás práce stane jednoduchou záležitostí. Nabídka nástrojů zahrnuje řešení pro všechny běžné operace soustružení. Naleznete zde vše potřebné: destičkynožové držáky i upichovací držáky. Při soustružení je potřeba zohlednit mnoho faktorů, které výběr tohoto řezného nástroje ovlivňují. Nejzákladnějším kritériem je tvar obrobku a materiál, z nějž je vyroben. Dále pak musíme vzít v úvahu způsob obrábění, podmínky při obrábění, celkové náklady apod. Dnešní moderní soustružnický nástroj proto musí splňovat celou řadu požadavků, od spolehlivého upnutí vhodné řezné destičky vysoké tuhosti, vysoké odolnosti proti vibracím, schopnosti produktivně opracovávat i složité tvary s vysokou přesností. Nabízíme vám širokou řadu nástrojů a vyměnitelných břitových destiček pro soustružení, které jsou schopny pokrýt všechny vaše aplikace. Současně nabízíme široký sortiment “klasických” nástrojů z HSS oceli, jako je Radeco, nebo kované a pájené nože. Veškerý sortiment máme skladem, ihned připravený k expedici.

Bohaté zkušenosti, které jsme získali za dobu naší činnosti, jasně prokazuje i sortiment našich nabízených nástrojů. Tyto nejmodernější produkty přinesou skvělé výsledky přesně podle vašich požadavků.  Jejich kvalita a provedení zvyšuje produktivitu a spolehlivost výroby. Jsou vyrobeny za pomocí nejmodernějších materiálů a technologií, které zajišťují jejich vysokou kvalitu i spolehlivost. Jsme si vědomi, že naši nároční zákazníci vyžadují kvalitu a podporu při řešení problémových situací. Pokud si nejste jisti výběrem, nebo máte jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Soustružení

Soustružení představuje nejrozšířenější způsob třískového obrábění pro zhotovování obrobků rotačního průměru. Slouží k obrábění jak vnitřních, tak i vnějších rotačních ploch. Průmyslovou výrobu si bez něj lze v současné době jen těžko představit. Jako řezné nástroje jsou většinou používány jednobřité nože různého provedení.

Poptávkový formulář

    • Nabízíme vše pro obrábění kovů a strojírenskou výrobu.
    • Domácí i zahraniční výrobci
    • Vynikající parametry, od maximálního úběru materiálu, přesné rozměry obrobku, kvalitní povrch
    • Dlouhá životnost
    • Expedice do 24 hodin