312 283 862

Měřidla

Přesná dílenská a kontrolní měřidla

Přesná měřidla jsou nutností pro kvalitně odvedenou práci. Nakupujte proto kontrolní měřidla u profesionálů, pomohou vám pak zvládnout každou práci snadno, rychle a kvalitně. Naší specializací jsou dodávky dílenských a kontrolních měřidel pro průmyslové využití. Za velmi příznivou cenu nabízíme profesionální měřidla, která jsou důležitou součástí výrobního procesu i při finální kontrole výrobků. Tyto produkty dokonale splní veškeré vaše náročné požadavky. U všech nabízených měřidel je kladen důraz především na kvalitu a životnost, a to již při výběru našich dodavatelů.

Vyberte si z naší široké nabídky, kde naleznete mikrometrická měřidlaposuvná měřítka i výškoměry. Pro větší přehlednost byl tento sortiment rozdělen do několika kategorií s možností dalších podkategorií, proto si vždy jednoduše můžete vybrat, co právě potřebujete. Veškeré nabízené produkty máme skladem a garantujeme nejen jejich výhodnou cenu, ale také rychlé dodání, nemusíte tak na ně zdlouhavě čekat. Měřidla, která u nás zakoupíte, lze na základě vašeho požadavku opatřit kalibračním protokolem z akreditované laboratoře. Po obdržení zásilky tak můžete ihned začít pracovat.

Měřidla za výhodné ceny!

Široká nabídka produktů, kvalitní zákaznický servis, jsou zárukou splnění náročných požadavků zákazníka na kvalitní měření v souladu s platnými normami. Vsaďte i vy na kvalitua vyberte si měřidla, která vám pomohou zvládnout vaši práci snadno a rychle. Nabízíme výhodné ceny, rychlé dodání a samozřejmě profesionální kvalitu. V případě vašeho zájmu dodáme s každým měřidlem i kalibrační protokol z akreditované laboratoře firmy Trescal. Budete-li potřebovat pomoc při výběru vhodných měřidel, pak se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Měřidla

Měření tvoří nedílnou součást systému řízení kvality. Kvalitní měření ovšem nelze nikdy zabezpečit bez přesných měřidel. Své uplatnění nacházejí ve všech fázích výroby, proto jsou tolik důležitá. Vyráběny jsou v mnoha různých variantách a pro nejrůznější účely.

Pro detailní přehled měřidel naštivte náš specializovaný portál www.meridla.cz.

Poptávkový formulář

    • Nabízíme vše pro obrábění kovů a strojírenskou výrobu.
    • Domácí i zahraniční výrobci
    • Vynikající parametry, od maximálního úběru materiálu, přesné rozměry obrobku, kvalitní povrch
    • Dlouhá životnost
    • Expedice do 24 hodin