312 283 862

Kalibry a měřidla

Kalibry a měřidla

Měřidla a kalibry jsou nepostradatelnou součástí každé výroby, všude tam, kde je potřeba maximální dodržování přesnosti a jakosti. Situací, kdy je při výrobě nutnost něco změřit, je nespočet. Proto jsme pro vás připravili komplexní nabídku kalibrů a měřidel, která dokonale uspokojí vaše potřeby. Nabízíme mikrometrická měřidla, posuvná měřítka, hloubkoměry, výškoměry, kalibry a další příslušenství, spojené s měřením o vysoké kvalitě a spolehlivosti. Jedná se o vysoce kvalitní měřidla a kalibry použitelné v současných náročných podmínkách. Přesvědčte se sami o jejich kvalitách a objednejte kalibry a měřidla pro skutečné profesionály. Samozřejmostí je odborný poradenský servis v oblasti našeho sortimentu a rychlé řešení všech vašich poptávek.

Pro kompletní sortiment kalibrů navštivte náš portál www.kalibry.cz

Měřidla

Jsme specialisté na měřidla pro průmyslové a strojírenské využití. Šetřete svůj čas a kupujte kalibrovaná měřidla u profesionálů. Vyberte si z naší široké nabídky měřidel, kde naleznete mikrometrická měřidla, posuvná měřítka, třídotykové dutinoměry i výškoměry. Naše tradiční a vysoce přesná měřidla disponují prodlouženou životností a širokou paletou měřících rozsahů.

Rádi vám pomůžeme zvolit nejvhodnější typ měřidla podle účelu a frekvence vašeho plánovaného použití. Dokážeme pro vás najít a dodat vám měřidla i pro specializované projekty. Pracujeme na základě vlastních letitých zkušeností, ale i podle doporučení našich stálých zákazníků. Neustále sledujeme trh a naši nabídku pravidelně rozšiřujeme. Vždy se zajímáme o skutečně kvalitní a pečlivě zpracované produkty a snažíme se vám je dodat v nejnižší možné ceně.

Kalibry

V připravené nabídce najdete také široký sortiment kontrolních kalibrů a měrek. Jejich vysoká kvalita zaručuje dokonalou kontrolu vašich výrobků. Kalibry ukážou, zda měřený (porovnávaný) rozměr odpovídá, či neodpovídá, potřebným požadavkům. Nabízíme kalibry pro všechny typy závitů, jak trny do pro vnitřní závity, tak kroužky pro vnější závity. Závitové kalibry rychle a jednoduše odhalí odchylky u každého závitu.Válečkové kalibry poslouží ke kontrole průměru válcového otvoru obrobku. Dodáváme též koncové měrky, válečkové měrky a kontrolní kroužky.

Využijte této skvělé příležitosti k nákupu za výhodné ceny. Kalibry a měřidla nabízíme v různých variantách a pro nejrůznější účely, abyste si mohli vybrat skutečně vhodné měřidlo. Našim cílem je maximální spokojenost zákazníka a tedy především rychlá realizace dodávek. Veškerý nabízený sortiment máme skladem a garantujeme tak nejen jeho výhodnou cenu, ale především rychlé dodání. Samozřejmostí je odborné technické poradenství. Pro bližší dotazy, či konkrétní poptávku nás neváhejte kontaktovat.

Proč zvolit měřidla a kalibry právě od firmy Michovský Tools?

Jsou odvětví, v nichž hraje roli každý zlomek milimetru. Typickým příkladem je strojírenství, kde špatný rozměr součástky může znamenat, že ji nepůjde použít. Právě proto je třeba rozměry pečlivě kontrolovat s použitím přesných měřidel a kalibrů, které okamžitě rozpoznají nekvalitní výrobek. Je známo, že pokud chcete být úspěšní na trhu, musíte nabízet zákazníkům kvalitní výrobky a spolehlivé služby. Management jakosti je proto nedílnou součástí struktury každého strojírenského podniku.

Zajištění a prodej přesných měřidel a kalibrů je naší specializací. Díky ní jsme schopni dodat vám jakýkoli typ kalibru či měřidla podle vašeho přání. Standardní rozměry přesných měřidel a kalibrů máme v našich rozsáhlých skladech, připravené k okamžitému odběru.
Samozřejmě, pokud sháníte měřidlo či kalibr atypických rozměrů, například se specifickým
stoupáním, individuální tolerancí nebo způsobem provedení v nestandardní délce, není to pro
nás problém. Zajistíme vám přesné kalibry na míru podle vašeho specifického zadání nebo
výkresu.

Měřidla a kalibry, které nabízíme, mají nejen vysokou přesnost, odpovídající i těm nejpřísnějším normám, ale také vysokou odolnost a trvanlivost. Pokud si to zákazník bude přát, můžeme zvolené kalibry a měřidla dodat společně s protokolem akreditované laboratoře
firmy MWQ GmbH.

Bez kvalitních kalibrů se vaše strojírenská výroba neobejde

Kalibry jsou důležitým nástrojem, který umožní rychle a přesně změřit, zdali výrobek odpovídá zadaným rozměrům. Díky tomu dochází k rychlému odhalování zmetků a zefektivnění celého výrobního procesu. Nedokonalé seřízení strojů či nevhodný pracovní postup jsou tak
odhaleny již v zárodku, čímž může vaše firma ušetřit nemalé finanční prostředky. Investovat do kvalitních kalibrů a měřidel se proto rozhodně vyplatí.

Poptávkový formulář

    • Nabízíme vše pro obrábění kovů a strojírenskou výrobu.
    • Domácí i zahraniční výrobci
    • Vynikající parametry, od maximálního úběru materiálu, přesné rozměry obrobku, kvalitní povrch
    • Dlouhá životnost
    • Expedice do 24 hodin