312 283 862

Frézy

Tvrdokovové frézy

Jsme již tradičním dodavatelem tvrdokovových fréz. Svým zákazníkům poskytujeme špičkové, vysoce výkonné nástroje, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, určené pro vysoce produktivní obrábění. Naše kompletní řada fréz pro obrábění běžné oceli, ale i hliníku a mědi atd., představuje rychlé, snadné a úplné řešení obrábění. Široký sortiment pokrývá všechny oblasti obráběných materiálů.

Nabízíme široký sortiment fréz, ve kterém naleznete frézy z monolitního tvrdokovu, které jsou určeny na náročné operace a pro všechny druhy materiálů (nerez, titan, inocel a Nimonic, hliník, měď i plasty), frézy s vyměnitelnými břitovými destičkamifrézy pro výrobu foremzápustek, frézy pro kalené ocele. V nabídce jsou provedení pro všechny operace, od hrubování až po dokončování. Tyto nástroje představují profesionální výrobky nejvyšší kvality, s nejlepším poměrem ceny a výkonu.

Tvrdokovové frézy z naší nabídky, jsou vysoce profesionální nástroje k obrábění železných i neželezných materiálů. Vyznačují se efektivním úběrem materiálu, čímž dosahují vynikající kvality obrobeného povrchu. Jsou zárukou pro dokonalé provedení práce, vysoký výkon a dlouhou životnost. Vysoké úběry materiálů znamenají také nízké výrobní náklady. Neváhejte a objednejte si produkty, které nabízíme za příznivé ceny! Prodej nástrojů je garantován v nejkratších možných termínech. Tyto termíny jsou zajištěny širokou zásobou nástrojů, které držíme skladem. Přidejte se mezi spokojené uživatelé těchto nástrojů. Pokud si nejste jisti výběrem, rádi vám doporučíme frézy pro vaše potřeby.

Frézování

Frézování je třískové obrábění rovinných, nebo tvarových ploch speciálním nástrojem – frézou. Frézy jsou několikabřité rotační nástroje, jejichž břity jsou vytvořeny na povrchu základního tělesa, kterým bývá válec, nebo kužel. Vyráběny jsou různými technologiemi, v mnoha druzích, provedeních a velikostech. Vzájemně se liší tvarem, počtem břitů, materiálem břitů, konstrukcí a způsobem jejich upnutí. Při obrábění frézami je nejdůležitějším faktorem kvalita obrobeného povrchu. Vždy je potřeba dbát nejen na správný výběr nástroje, ale i na pevné a spolehlivé upnutí frézy, při špatném upnutí mohou být obrobené plochy nekvalitní.

Poptávkový formulář

    • Nabízíme vše pro obrábění kovů a strojírenskou výrobu.
    • Domácí i zahraniční výrobci
    • Vynikající parametry, od maximálního úběru materiálu, přesné rozměry obrobku, kvalitní povrch
    • Dlouhá životnost
    • Expedice do 24 hodin