Nástroje od Michovský-TOOLS s.r.o.

Pořiďte si vybavení od českého dodavatele špičkových nástrojů a měřidel, určených k obrábění kovů. Našimi dodavateli jsou domácí i zahraniční výrobci, splňující naše náročné nároky a požadavky. Nabízíme vše pro obrábění kovů a strojírenskou výrobu. V naší nabídce jsou zastoupeny špičkové nástroje pro nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění, které jsou konstruovány s ohledem na jejich výborné užitné vlastnosti. Výsledkem jsou pak jejich vynikající parametry, od maximálního úběru materiálu, přesné rozměry obrobku, kvalitní povrch, až po jejich dlouhou životnost. Naše nástroje jsou tak připraveny vyjít vstříc všem vašim požadavkům.

 

Nástroje pro obrábění kovů

Nabízíme nástroje z nejkvalitnějších materiálů, které jsou vyráběny nejmodernějšími technologickými postupy a průběžně inovovány. Od svého vzniku neustále rozšiřujeme nabídku a skladový sortiment, abychom mohli pokrývat požadavky zákazníků v co nejširším rozsahu a nejkratší době. Vyberte si z pestré škály produktů, ať už pro soustružení, frézování, závitování, nebo vrtání. Pro větší přehlednost je sortiment přehledně rozdělen do několika kategorií s možností dalších podkategorií. Naleznete zde frézy z monolitního kovu, použitelné pro všechny druhy kovů a frézy s vyměnitelnými břitovými destičkami. Vrtáky můžete vybírat ve dvou řadách, Economy line a Power line, záleží pouze na vás, jaký vrták potřebujete. Základní sortiment tvářecích závitníků, maticových závitníků a strojních závitníků je doplněn o kvalitní závitníky JetCut Economy a vysoce výkonné závitníky JetCut Extreme, do nerezu.

 

Kalibry a měřidla

Nabízíme nejrůznější kalibry a měřidla: mikrometrická měřidla, posuvná měřítka, hloubkoměry, výškoměry,třídotykové dutinoměry, kalibry a další. Kvalitní měřidla a kalibry jsme připraveni na základě požadavků zákazníka dodat spolu s kalibračním protokolem.

 

Kromě naší bohaté nabídky máme připraven i profesionální servis. Samozřejmostí je odborné poradenství, spojené s výběrem vhodného nástroje, či měřidla. Vetšinu zboží máme připraveno skladem s rychlou expedicí již do 24 hodin! Našim zákazníkům garantujeme příznivé ceny a pro stálé partnery jsme připravili v případě větších odběrů i zajímavé slevy.